تشخیص ترکیدگی لوله عظیمیه

تشخیص ترکیدگی لوله عظیمیه

لوله بازکنی

 

خدمات تشخیص ترکیدگی لوله عظیمیه و سایر مناطق کرج توسط شرکت تاسیساتی واریان سرویس ارائه می‌گردد.

خدمات تشخیص نشتی آب ، تشخیص ترکیدگی با دستگاه های به روز بدون کندن و تخریب غیر اصولی توسط کارشناسان واریان سرویس در تمامی مناطق کرج ازجمله عظیمیه می‌باشد. این منطقه به علت واقع شدن در ارتفاعات شهر کرج بیش از سایر نقاط کاهش دما را تجربه می‌کند. این کاهش دما گاها موجب یخ زدن لوله ها و در نهایت ترکیدگی و نشتی می‌شود.

ما بهترین خدمات تشخیص ترکیدگی لوله عظیمیه را ارائه می دهیم که صدها نفر از صاحبان خانه و کسب و کارها را از آسیب های احتمالی لوله ها و تعمیرات گران قیمت آن نجات می‌دهد. کافی است با واریان سرویس تماس گرفته و از کارشناسان ما راهنمایی بخواهید.

تشخیص ترکیدگی لوله عظیمیه به معنای تشخیص محل دقیق آسیب لوله و قسمت نشت آب توسط دستگاه‌های پیشرفته و کاملا مدرن می‌باشد که به محض تماس شما با شرکت واریان سرویس قابل انجام است. شما می‌توانید در صورت مشکل با واریان سرویس تماس گرفته و با مشاورین ما مشورت نمایید. تشخیص درست یکی از خدمات واریان سرویس است که بهتر است آن را عقب نیاندازید. زیرا تشخیص ندادن نشتی و عدم رفع مشکل در وقت مناسب موجب خسارات بیشتری می‌شود.

تشخیص ترکیدگی لوله عظیمیه

واریان سرویس

دلایل ترکیدن لوله ها :

ترکیدگی لوله‌‌ها به دلایل مختلفی ممکن است اتفاق بیفتد. مثلا در زمستان وقتی که آب یخ می‌زند و لوله انبساط پیدا می‌کند؛ لوله می‌ترکد. از دلایل ترکیدگی لوله ها فشار زیاد وارد بر آن ها است.
فشار وارد بر لوله ها در واقع ناشی از کیپ شدن آن ها و فشار آب وارد بر بدنه لوله است، که باعث بروز نشتی می شود.

نشتی لوله آب خسارت زیادی بر دیوارها, سقف و کف وارد می‌کند. یک کارشناس تشخیص ترکیدگی لوله حرفه‌ای قادر خواهد بود که منبع نشتی را پیدا کند و رفع نشتی را فورا شروع کند. 

از دیگر دلایل ترکیدن لوله ها پوسیدگی لوله هاست. این اتفاق عموما برای مکان های قدیمی با طول عمر بالا رقم می‌خورد. لوله های بعضی از این مکان ها به علت قدیمی بودن فلزی بوده که در طولانی مدت به علت مجاورت مداوم با آب دچار پوسیدگی و در نتیجه ترکیدن آن می‌شود. 

گرفتگی لوله فاضلاب به دلایل مختلفی ممکن است اتفاق بیوفتد . مانند گرفتگی با دستمال کاغذی و یا جمع شدن مو در لوله ، تجمع مصالح ساختمانی در هنگام تعمیرات، گرفتگی در اثر چربی حاصل از مواد غذایی در لوله های آشپزخانه و … 

 

دلیل ترکیدن لوله ها

لوله بازکنی

تشخیص ترکیدگی لوله مهرشهر

یک شرکت تشخیص ترکیدگی لوله حرفه‌ای همچون واریان سرویس با تشخیص نم و رطوبت در سقف یا دیوار و یا شنیدن صدای چکه کردن آب و بررسی عوامل گوناگون دیگر متوجه می گرد که ترکیدگی لوله اتفاق افتاده است و نیاز به ترمیم و درست کردن دارد که برای پیدا کردن جای دقیق آسیب لوله از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله کرج استفاده می کند. 

این دستگاه مدل های گوناگونی دارد و کار کردن با آن نیاز به تخصص و مهارت دارد که پرسنل واریان سرویس به صورت کاملا حرفه‌ای با آن کار کرده و می‌توانند محل دقیق خرابی را تشخیص و در رفع آن به شما کمک کنند. متخصصان واریان سرویس در تمامی مناطق کرج مانند مهرشهر و… خدمات تشخیص ترکیدگی را به شما عزیزان ارائه می دهند. 

دستگاه هایی که برای تشخیص ترکیدگی لوله طراحی شده‌اند عموما تا عمق ۴۰ سانتی متر و با دقتی بالا، محل دقیق ترکیدگی لوله را تشخیص می‌دهد برای همین از این دستگاه درتشخیص ترکیدگی لوله های ساختمان های مسکونی استفاده می کنند و برای تشخیص ترکیدگی لوله های صنعتی نمی توان از این دستگاه ها استفاده کرد. چرا که این لوله ها در عمق های زیادی قرار دارند. واریان سرویس با تشخیص ترکیدگی لوله مهرشهر در خدمت شماست.

۰۲۶۳۴۳۱۵۳۵۳ – ۰۲۶۳۳۳۲۷۵۷۵

تشخیص ترکیدگی لوله مهرشهر

لوله بازکنی

 

تشخیص ترکیدگی لوله جهانشهر

۰۲۶۳۲۵۳۹۰۹۰ – ۰۲۶۳۴۵۱۸۹۵۳
               ۰۹۱۲۲۶۳۱۰۵۵

مناطق تحت سرویس واریان سرویس

گوهردشت        مهرشهر
جهانشهر          فردیس
شاهین ویلا      هشتگرد
باغستان          نظرآباد

 

دستگاه نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله عظیمیه چگونه کار می‌کند؟

نشت یا ترکیدگی لوله می‌تواند بسیار گران تمام شود و وقت زیادی صرف تعمیر آن شود.

اکثر شرکت‌های لوله کشی محوطه و مکان ترکیدگی را می‌کَنند تا نشتی را پیدا کنند. اما شرکت واریان سرویس با استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله ، با دقت و بدون هیچ حفاری مکان دقیق نشتی را پیدا می‌کند.

دستگاه نشت یابی به صورت صوتی کار می‌کند. یعنی دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله با امواج صوتی محل ترکیدگی لوله آب را تشخیص می‌دهد.

هنگامی که لوله‌ای دچار ترکیدگی می‌شود ، آب با شدت از لوله خارج می‌شود و حرکت آب باعث ایجاد امواج صوتی می‌شود.

واریان سرویس
۳۴۴۱۰۰۱۰
۳۴۴۱۰۰۲۴

مهم نیست که سوراخی خیلی ریز در لوله ایجاد شده باشد و میزان آبی که از لوله نشت می‌کند بسیار کم باشد یا سوراخی بزرگ باشد دستگاه پیشرفته تشخیص ترکیدگی شرکت واریان سرویس آن را تشخیص می‌دهد.

خدمات دیگر تشخیص ترکیدگی لوله عظیمیه :


تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج

لوله بازکنی در کرج

لوله کشی در کرج

 

تشخیص ترکیدگی لوله جهانشهر

لوله بازکنی

اجرا شده توسط: همیار وردپرس